İzmir Bosch Servisi

İzmir Bosch Servisi
  Servisimiz markaya ait tüm küçük ev aletleri ve diğer tüm beyaz eşya gibi yerinde tamirat ve bakım gerektiren tüm ürünler için hizmet vermektedir. Ekibimizde çalışmakta olan tüm çalışanlarımız profesyonel ve ürün detayları hakkında bilgi sahibi olan personellerden oluşmaktadır. Herhangi bir arıza anında kısa sürede arızaya sebep olan sorunu tespit edebilmekte ve gereken çözüm için destek vermektedir. İzmir bosch servisi olarak sizlerin mağduriyetini gidermek ve almış olduğunuz ürünleri kısa süreli tamiratlar ile tekrar çalışabilir hale getirmek için profesyonelce hizmet sağlamaktayız.


 İzmir Bosch Servisi
Servisimiz nasıl çalışır?    

Telefon ile bizleri aradığınızda arızaya maruz kalmış ürün hakkında sizden bilgi alınır ve sonrasında servisimizde çalışan teknik ekibimiz sizlere gelerek arızalı ürününüzün kontrollerini yaparak en kısa sürede tekrar çalışabilmesi için gereken tamiratı yapar. Eğer ürününüz de parça değişimi yapılması gerekiyorsa sizlere bilgi aktarımı yapılır ve onay alındıktan sonra hazırda bulunan bir yedek parça ise anında değişim yapılır ya da sipariş verilir. En kısa sürede temin edilen yedek parça ile ürününüz tekrar çalışmaya başlaması için teknik ekibimiz gereken montajı yapar. 

Ekibimizdeki personelin eğitimi    

Teknik ekibimizde çalışan personelimiz sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek ürünler hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olurlar. Böylelikle üründe gelişen özellikleri bilir ve tamirat noktasında arıza kaynağını bulması daha kolay olur. Yapılan tespitler doğru olduğunda ürünün eski çalışma verimliliğini kazanması daha kısa sürer. Gerekli tamirat yapıldıktan sonra ürünü kullanmanız daha uzun yıllar sürer. Tüm bu sebeplere bağlı olarak servisimizde çalışan personelimiz yedek parçaları daha iyi tanımakta, yapılacak onarım işlemini daha kısa sürede tamamlamaktadır.    

Servisimiz sizlerin ihtiyacınız olduğunda daha kısa sürede çözüm üretebilmek, sizlerin mağduriyetini giderebilmek için gereken özeni göstermekte olup, kısa sürede en sağlıklı hizmeti verebilmek için tüm yeni çıkan cihazları ve özelliklerini takip etmekte, gerekli incelemeleri yaparak gerektiğinde eğitimlerini almaktadır. Böylece sizlere daha hızlı ve verimli bir servis hizmeti sağlayarak memnuniyetinizi sağlamak için çalışmaktayız.